130 000 €
2364 €/m²
Property 62793 photo 1
Property 62793 photo 2
Property 62793 photo 3
Property 62793 photo 4

Detalji

  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 2
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 650 m
  • Udaljenost od aerodroma: 46 km

Opis

Na prodaju stan od 55 kv.m na Halkidikiju. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i klima uređaj.

Za prodaju
148 000 € 3020 €/m²
  • Kod objekta 59029
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
135 000 € 2250 €/m²
  • Kod objekta 62382
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
155 000 € 3690 €/m²
  • Kod objekta 37171
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
128 000 € 3200 €/m²
  • Kod objekta 65698
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
150 000 € 2941 €/m²
  • Kod objekta 59027
  • Kvadratura 51 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
185 000 € 3189 €/m²
  • Kod objekta 63383
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
130 000 € 2321 €/m²
  • Kod objekta 63714
  • Kvadratura 56 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
105 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 59015
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
155 000 € 3039 €/m²
  • Kod objekta 59030
  • Kvadratura 51 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
180 000 € 2812 €/m²
  • Kod objekta 59018
  • Kvadratura 64 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter