960 000 €
1097 €/m²
Property 62716 photo 1
Property 62716 photo 2
Property 62716 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,6
  • Udaljeno od mora: 13800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 31 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 875 kv.m. u Atini.Састоји се у оквиру плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 430 kv.m.

Za prodaju
800 000 € 3076 €/m²
  • Kod objekta 13691
  • Kvadratura 260 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Ekskluzivni Za prodaju
1 300 000 € 3403 €/m²
  • Kod objekta 62859
  • Kvadratura 382 m²
  • Udaljenost od mora 4900 m
Za prodaju
890 000 € 1718 €/m²
  • Kod objekta 64605
  • Kvadratura 518 m²
  • Udaljenost od mora 850 m
Za prodaju
1 250 000 € 950 000 € 860 €/m²
  • Kod objekta 41133
  • Kvadratura 1104 m²
  • Udaljenost od mora 18000 m
Za prodaju
800 000 € 2279 €/m²
  • Kod objekta 49573
  • Kvadratura 351 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
1 250 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 18057
  • Kvadratura 22000 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
1 180 000 € 1815 €/m²
  • Kod objekta 62700
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 14500 m
Za prodaju
1 100 000 € 1571 €/m²
  • Kod objekta 40586
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 9800 m
Za prodaju
880 000 € 811 €/m²
  • Kod objekta 14448
  • Kvadratura 1085 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
960 000 € 1097 €/m²
  • Kod objekta 62716
  • Kvadratura 875 m²
  • Udaljenost od mora 13800 m

Prijava za Newsletter