1 600 000 € 1 300 000 €
5417 €/m²
Property 62651 photo 1
Property 62651 photo 2
Property 62651 photo 3
Property 62651 photo 4
Property 62651 photo 5
Property 62651 photo 6
Property 62651 photo 7
Property 62651 photo 8
Property 62651 photo 9
Property 62651 photo 10
Property 62651 photo 11
Property 62651 photo 12
Property 62651 photo 13
Property 62651 photo 14
Property 62651 photo 15
Property 62651 photo 16
Property 62651 photo 17
Property 62651 photo 18
Property 62651 photo 19
Property 62651 photo 20
Property 62651 photo 21
Property 62651 photo 22
Property 62651 photo 23
Property 62651 photo 24
Property 62651 photo 25
Property 62651 photo 26
Property 62651 photo 27
Property 62651 photo 28
Property 62651 photo 29
Property 62651 photo 30
Property 62651 photo 31
Property 62651 photo 32
Property 62651 photo 33
Property 62651 photo 34

Detalji

  • Godina izgradnje: 2003
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: dizel
  • Type of flooring: tiles
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 450 m
  • Udaljenost od aerodroma: 40 km

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 240 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na drugom sprat se sastoji od 4 spavaće sobe, 2 kupatila sa tuš kabinom. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, bazen, baštu, travnjak, roštilj, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
2 000 000 € 2450 €/m²
  • Kod objekta 19042
  • Kvadratura 816 m²
  • Broj soba 11
Za prodaju
1 550 000 € 4428 €/m²
  • Kod objekta 62163
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 450 000 € 2735 €/m²
  • Kod objekta 60523
  • Kvadratura 530 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 800 000 € 2250 €/m²
  • Kod objekta 14468
  • Kvadratura 800 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 100 000 € 13125 €/m²
  • Kod objekta 41219
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 800 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 12116
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 400 000 € 8000 €/m²
  • Kod objekta 64729
  • Kvadratura 175 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter