Prodaja - Zemljište 2100 m² na Halkidikiju

Grčka Makedonija Halkidiki Nea Propontida Simantra
65 000 €
30 €/m²
Property 6256 photo 1
Property 6256 photo 2
Property 6256 photo 3
Property 6256 photo 4
Property 6256 photo 5
Property 6256 photo 6
Property 6256 photo 7
Property 6256 photo 8
Property 6256 photo 9

Detalji

  • Plaža: песчаный пляж
  • Udaljeno od mora: 14000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 34 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 2100 kv.m. na Halkidikiju.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.

Za prodaju
90 000 € 461 €/m²
  • Kod objekta 35818
  • Kvadratura 195 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
80 000 € 72 €/m²
  • Kod objekta 10110
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
68 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 56632
  • Kvadratura 8500 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
80 000 € 160 €/m²
  • Kod objekta 35724
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
80 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 39853
  • Kvadratura 4063 m²
  • Udaljenost od mora 7200 m
Preporučujemo Za prodaju
75 000 € 119 €/m²
  • Kod objekta 60490
  • Kvadratura 630 m²
  • Udaljenost od mora 26000 m
Za prodaju
95 000 € 105 €/m²
  • Kod objekta 63509
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 80 m
Za prodaju
55 000 € 157 €/m²
  • Kod objekta 54686
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
55 000 € 94 €/m²
  • Kod objekta 57473
  • Kvadratura 580 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
60 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 54724
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 24000 m

Prijava za Newsletter