Prodaja - Zemljište 5500 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Bilten Plagiari
420 000 €
76 €/m²
Property 62509 photo 1
Property 62509 photo 2
Property 62509 photo 3
Property 62509 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 5500 kv.m. u predgrađu Soluna.Полягає в процесі інтеграції у план міста. Sa mogućnošću izgradnje do 210 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.

Za prodaju
350 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 34661
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
420 000 € 76 €/m²
  • Kod objekta 62509
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
450 000 € 303 €/m²
  • Kod objekta 57091
  • Kvadratura 1483 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
380 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 57026
  • Kvadratura 11350 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
620 000 € 289 €/m²
  • Kod objekta 63231
  • Kvadratura 2139 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
420 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 66086
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
460 000 € 220 €/m²
  • Kod objekta 62244
  • Kvadratura 2084 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
535 000 € 178 €/m²
  • Kod objekta 62508
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
550 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 21609
  • Kvadratura 14400 m²
  • Udaljenost od mora 1350 m

Prijava za Newsletter