535 000 €
178 €/m²
Property 62508 photo 1
Property 62508 photo 2
Property 62508 photo 3
Property 62508 photo 4
Property 62508 photo 5
Property 62508 photo 6
Property 62508 photo 7
Property 62508 photo 8
Property 62508 photo 9
Property 62508 photo 10
Property 62508 photo 11
Property 62508 photo 12

Detalji

  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 3000 kv.m. u predgrađu Soluna. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 210 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.

Za prodaju
610 000 € 201 €/m²
  • Kod objekta 57090
  • Kvadratura 3025 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 31396
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 4400 m
Za prodaju
690 000 € 667 €/m²
  • Kod objekta 57750
  • Kvadratura 1033 m²
  • Udaljenost od mora 60 m
Za prodaju
500 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 42501
  • Kvadratura 9500 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
650 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 63301
  • Kvadratura 26607 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
620 000 € 289 €/m²
  • Kod objekta 63231
  • Kvadratura 2139 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
500 000 € 79 €/m²
  • Kod objekta 42549
  • Kvadratura 6300 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
650 000 € 72 €/m²
  • Kod objekta 58074
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
700 000 € 51 €/m²
  • Kod objekta 62159
  • Kvadratura 13500 m²
  • Udaljenost od mora 5 m

Prijava za Newsletter