105 000 €
1050 €/m²
Property 62472 photo 1
Property 62472 photo 2
Property 62472 photo 3
Property 62472 photo 4
Property 62472 photo 5
Property 62472 photo 6
Property 62472 photo 7
Property 62472 photo 8
Property 62472 photo 9
Property 62472 photo 10
Property 62472 photo 11
Property 62472 photo 12

Detalji

  • Godina izgradnje: 1988
  • Broj soba: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 600 m
  • Udaljenost od grada: 4 km
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Opis

Na prodaju stan od 100 kv.m na Halkidikiju. Stan se nalazi u suterenu i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC. Stan Je Raspored enterijer.

Za prodaju
155 000 € 3690 €/m²
  • Kod objekta 37171
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
135 000 € 3461 €/m²
  • Kod objekta 61167
  • Kvadratura 39 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
135 000 € 2327 €/m²
  • Kod objekta 63715
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
85 000 € 2931 €/m²
  • Kod objekta 61752
  • Kvadratura 29 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
125 000 € 2232 €/m²
  • Kod objekta 63713
  • Kvadratura 56 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
90 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 59017
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
140 000 € 2978 €/m²
  • Kod objekta 59021
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
95 000 € 2714 €/m²
  • Kod objekta 65602
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
150 000 € 3260 €/m²
  • Kod objekta 63373
  • Kvadratura 46 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
145 000 € 2959 €/m²
  • Kod objekta 59026
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter