135 000 €
2250 €/m²
Property 62382 photo 1
Property 62382 photo 2
Property 62382 photo 3
Property 62382 photo 4
Property 62382 photo 5
Property 62382 photo 6
Property 62382 photo 7
Property 62382 photo 8
Property 62382 photo 9
Property 62382 photo 10
Property 62382 photo 11
Property 62382 photo 12
Property 62382 photo 13
Property 62382 photo 14
Property 62382 photo 15
Property 62382 photo 16

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 2024
  • Broj soba: 2
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 46 km

Sadržaj

  • Pristup
  • Duplo staklo
  • Nekretnine u odmaralištima
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodaju stan od 60 kv.m na Halkidikiju. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi lep pogled na grad.

Za prodaju
135 000 € 2250 €/m²
  • Kod objekta 62382
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
145 000 € 2959 €/m²
  • Kod objekta 59026
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
200 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 63733
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
140 000 € 2978 €/m²
  • Kod objekta 66139
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
150 000 € 3260 €/m²
  • Kod objekta 63373
  • Kvadratura 46 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
140 000 € 2978 €/m²
  • Kod objekta 59021
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
135 000 € 2700 €/m²
  • Kod objekta 44557
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
180 000 € 1384 €/m²
  • Kod objekta 8006
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
180 000 € 2812 €/m²
  • Kod objekta 59018
  • Kvadratura 64 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
115 000 € 2169 €/m²
  • Kod objekta 62379
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter