Prodaja - Vila 300 m² u istočnoj Peloponezu

Grčka Primorsko-Goranska Argolis Kranidi Omiljeno
1 800 000 €
6000 €/m²
Property 62323 photo 1
Property 62323 photo 2
Property 62323 photo 3
Property 62323 photo 4
Property 62323 photo 5
Property 62323 photo 6
Property 62323 photo 7
Property 62323 photo 8
Property 62323 photo 9
Property 62323 photo 10
Property 62323 photo 11
Property 62323 photo 12
Property 62323 photo 13
Property 62323 photo 14
Property 62323 photo 15
Property 62323 photo 16

Detalji

  • Godina izgradnje: 2010
  • Godina renoviranja: 2024
  • Broj soba: 7
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 50 m
  • Udaljenost od aerodroma: 200 km

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 300 kv.m u istočnoj Peloponezu. na prizemlju se sastoji od 4 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 3 kupatila, WC. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, alarm, ostavu.