320 000 €
2000 €/m²
Property 62321 photo 1
Property 62321 photo 2
Property 62321 photo 3
Property 62321 photo 4
Property 62321 photo 5
Property 62321 photo 6
Property 62321 photo 7
Property 62321 photo 8
Property 62321 photo 9
Property 62321 photo 10
Property 62321 photo 11
Property 62321 photo 12
Property 62321 photo 13
Property 62321 photo 14
Property 62321 photo 15
Property 62321 photo 16
Property 62321 photo 17

Detalji

  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 1400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 70 km

Sadržaj

  • Ostava
  • Unutrašnje stepenice
  • Nekretnine u odmaralištima

Opis

Na prodajumezoneta od 160 kv.m na Kritu. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, 2 kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i klima uređaj, ostavu.

Za prodaju
470 000 € 1631 €/m²
  • Kod objekta 41470
  • Kvadratura 288 m²
  • Udaljenost od mora 850 m
Za prodaju
320 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 62321
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 56378
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
342 000 € 2478 €/m²
  • Kod objekta 57226
  • Kvadratura 138 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
433 000 € 5623 €/m²
  • Kod objekta 56911
  • Kvadratura 77 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
320 000 € 3047 €/m²
  • Kod objekta 64567
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 1

Prijava za Newsletter