Prodaja - Zemljište 22000 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Sever Penteli
1 600 000 € 850 000 €
38 €/m²
Property 6226 photo 1
Property 6226 photo 2
Property 6226 photo 3
Property 6226 photo 4
Property 6226 photo 5
Property 6226 photo 6
Property 6226 photo 7
Property 6226 photo 8

Detalji

  • Udaljeno od mora: 25000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 22000 kv.m. u Atini. Nekretnina nudi lep pogled na grad.

Za prodaju
1 350 000 € 4285 €/m²
  • Kod objekta 56266
  • Kvadratura 315 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
1 300 000 € 1857 €/m²
  • Kod objekta 9756
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 2700 m
Za prodaju
1 600 000 € 850 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 6226
  • Kvadratura 22000 m²
  • Udaljenost od mora 25000 m
Za prodaju
2 200 000 € 2444 €/m²
  • Kod objekta 63600
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
1 720 000 € 4066 €/m²
  • Kod objekta 65923
  • Kvadratura 423 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Ekskluzivni Za prodaju
1 300 000 € 3403 €/m²
  • Kod objekta 62859
  • Kvadratura 382 m²
  • Udaljenost od mora 4900 m
Za prodaju
2 150 000 € 3456 €/m²
  • Kod objekta 63977
  • Kvadratura 622 m²
  • Udaljenost od mora 850 m
Za prodaju
2 150 000 € 3307 €/m²
  • Kod objekta 63987
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 950 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 12904
  • Kvadratura 444 m²
  • Udaljenost od mora 6800 m
Za prodaju
1 500 000 € 541 €/m²
  • Kod objekta 21799
  • Kvadratura 2768 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m

Prijava za Newsletter