Prodaja - Zemljište 2084 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Thermaikos Peraia
460 000 €
220 €/m²
Property 62244 photo 1
Property 62244 photo 2
Property 62244 photo 3
Property 62244 photo 4
Property 62244 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 2084 kv.m. u predgrađu Soluna.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja.

Za prodaju
420 000 € 105 €/m²
  • Kod objekta 41761
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
385 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 62843
  • Kvadratura 4625 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
570 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 60725
  • Kvadratura 22185 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
500 000 € 142 €/m²
  • Kod objekta 60961
  • Kvadratura 3520 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
410 000 € 113 €/m²
  • Kod objekta 58448
  • Kvadratura 3600 m²
  • Udaljenost od mora 16 m
Za prodaju
400 000 € 160 €/m²
  • Kod objekta 49960
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
650 000 € 108 €/m²
  • Kod objekta 44068
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 17000 m
Za prodaju
385 000 € 275 €/m²
  • Kod objekta 19479
  • Kvadratura 1400 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m

Prijava za Newsletter