110 000 €
235 €/m²
Property 62212 photo 1
Property 62212 photo 2
Property 62212 photo 3
Property 62212 photo 4

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,35
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 468 kv.m. na Halkidikiju. Sa mogućnošću izgradnje do 163 kv.m.

Za prodaju
160 000 € 161 €/m²
  • Kod objekta 62368
  • Kvadratura 991 m²
  • Udaljenost od mora 360 m
Za prodaju
100 000 € 270 €/m²
  • Kod objekta 48301
  • Kvadratura 370 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
130 000 € 260 €/m²
  • Kod objekta 58988
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
140 000 € 107 €/m²
  • Kod objekta 49039
  • Kvadratura 1300 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
150 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 43824
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
110 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 5434
  • Kvadratura 1320 m²
  • Udaljenost od mora 25000 m
Za prodaju
130 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 49322
  • Kvadratura 2400 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
100 000 € 186 €/m²
  • Kod objekta 50159
  • Kvadratura 537 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
160 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 48315
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
160 000 € 17 €/m²
  • Kod objekta 46539
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 350 m

Prijava za Newsletter