Prodaja - Zemljište 6100 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Mihaniona Nea Michaniona
420 000 €
68 €/m²
Property 62209 photo 1
Property 62209 photo 2
Property 62209 photo 3
Property 62209 photo 4
Property 62209 photo 5
Property 62209 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3500 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 6100 kv.m. u predgrađu Soluna.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 260 kv.m.

Za prodaju
500 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 42501
  • Kvadratura 9500 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
420 000 € 105 €/m²
  • Kod objekta 41761
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
450 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 58014
  • Kvadratura 6596 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
500 000 € 79 €/m²
  • Kod objekta 42549
  • Kvadratura 6300 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
570 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 60725
  • Kvadratura 22185 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
495 000 € 374 €/m²
  • Kod objekta 56988
  • Kvadratura 1321 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
350 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 34661
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
620 000 € 289 €/m²
  • Kod objekta 63231
  • Kvadratura 2139 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
340 000 € 210 €/m²
  • Kod objekta 49633
  • Kvadratura 1612 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m

Prijava za Newsletter