Prodaja - Zemljište 13500 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Epanomi Epanomi - Centar
700 000 €
51 €/m²
Property 62159 photo 1
Property 62159 photo 2
Property 62159 photo 3
Property 62159 photo 4
Property 62159 photo 5
Property 62159 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 5 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 13500 kv.m. u predgrađu Soluna. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
850 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 37392
  • Kvadratura 27000 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
1 000 000 € 295 €/m²
  • Kod objekta 46699
  • Kvadratura 3380 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
610 000 € 201 €/m²
  • Kod objekta 57090
  • Kvadratura 3025 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
690 000 € 667 €/m²
  • Kod objekta 57750
  • Kvadratura 1033 m²
  • Udaljenost od mora 60 m
Za prodaju
850 000 € 170 €/m²
  • Kod objekta 49326
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
700 000 € 51 €/m²
  • Kod objekta 62159
  • Kvadratura 13500 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 31396
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 4400 m
Za prodaju
850 000 € 1411 €/m²
  • Kod objekta 56773
  • Kvadratura 602 m²
  • Udaljenost od mora 200 m

Prijava za Newsletter