Prodaja - Zemljište 1700 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Epanomi Epanomi - Centar
180 000 €
105 €/m²
Property 62131 photo 1
Property 62131 photo 2
Property 62131 photo 3
Property 62131 photo 4
Property 62131 photo 5

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,6
  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1700 kv.m. u predgrađu Soluna.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 1020 kv.m.

Za prodaju
175 000 € 300 €/m²
  • Kod objekta 59370
  • Kvadratura 583 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
230 000 € 333 €/m²
  • Kod objekta 13993
  • Kvadratura 690 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
250 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 8237
  • Kvadratura 7350 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
150 000 € 298 €/m²
  • Kod objekta 23748
  • Kvadratura 502 m²
  • Udaljenost od mora 9800 m
Za prodaju
190 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 46871
  • Kvadratura 4250 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
200 000 € 338 €/m²
  • Kod objekta 35258
  • Kvadratura 591 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
205 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 59438
  • Kvadratura 6800 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
200 000 € 23 €/m²
  • Kod objekta 32922
  • Kvadratura 8625 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m

Prijava za Newsletter