Prodaja - Mezoneta 167 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Vasilika Lakkia
170 000 €
1018 €/m²
Property 62130 photo 1
Property 62130 photo 2
Property 62130 photo 3
Property 62130 photo 4
Property 62130 photo 5
Property 62130 photo 6
Property 62130 photo 7
Property 62130 photo 8
Property 62130 photo 9
Property 62130 photo 10
Property 62130 photo 11
Property 62130 photo 12

Detalji

  • Godina izgradnje: 2007
  • Stanje: U izgradnji
  • Udaljeno od mora: 12000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 11,5 km

Sadržaj

  • Pristup
  • Unutrašnje stepenice
  • Nekretnine u odmaralištima

Opis

Na prodajumezoneta od 167 kv.m u predgrađu Soluna. Mezoneta se sastoji od 0 sprata. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu.