Prodaja - Zemljište 4500 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Chortiatis Egzoči
1 100 000 €
244 €/m²
Property 62129 photo 1
Property 62129 photo 2
Property 62129 photo 3
Property 62129 photo 4
Property 62129 photo 5
Property 62129 photo 6
Property 62129 photo 7
Property 62129 photo 8
Property 62129 photo 9
Property 62129 photo 10
Property 62129 photo 11
Property 62129 photo 12
Property 62129 photo 13
Property 62129 photo 14
Property 62129 photo 15

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,5
  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 4500 kv.m. u predgrađu Soluna.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 2250 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.

Za prodaju
950 000 € 475 €/m²
  • Kod objekta 59693
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
1 300 000 € 702 €/m²
  • Kod objekta 58311
  • Kvadratura 1850 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
1 500 000 € 312 €/m²
  • Kod objekta 56232
  • Kvadratura 4800 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
950 000 € 237 €/m²
  • Kod objekta 62846
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
1 000 000 € 295 €/m²
  • Kod objekta 46699
  • Kvadratura 3380 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
1 100 000 € 366 €/m²
  • Kod objekta 2707
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m

Prijava za Newsletter