Prodaja - Zemljište 4770 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Thermaikos Agia Triada
134 000 €
28 €/m²
Property 62127 photo 1
Property 62127 photo 2
Property 62127 photo 3
Property 62127 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 9,5 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4770 kv.m. u predgrađu Soluna.То је ван плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
150 000 € 298 €/m²
  • Kod objekta 23748
  • Kvadratura 502 m²
  • Udaljenost od mora 9800 m
Za prodaju
180 000 € 45 €/m²
  • Kod objekta 14018
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
130 000 € 192 €/m²
  • Kod objekta 22250
  • Kvadratura 677 m²
  • Udaljenost od mora 1006 m
Za prodaju
140 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 54658
  • Kvadratura 10250 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
150 000 € 51 €/m²
  • Kod objekta 61027
  • Kvadratura 2900 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
200 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 23751
  • Kvadratura 2400 m²
  • Udaljenost od mora 9800 m
Za prodaju
110 000 € 96 €/m²
  • Kod objekta 54680
  • Kvadratura 1145 m²
  • Udaljenost od mora 19000 m
Za prodaju
110 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 52283
  • Kvadratura 4083 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
128 000 € 204 €/m²
  • Kod objekta 56259
  • Kvadratura 626 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m

Prijava za Newsletter