Prodaja - Zemljište 4100 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Thermaikos Agia Triada
115 000 €
28 €/m²
Property 62126 photo 1
Property 62126 photo 2
Property 62126 photo 3
Property 62126 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 9,5 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4100 kv.m. u predgrađu Soluna.То је ван плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
150 000 € 619 €/m²
  • Kod objekta 57262
  • Kvadratura 242 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
150 000 € 51 €/m²
  • Kod objekta 61027
  • Kvadratura 2900 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
120 000 € 126 €/m²
  • Kod objekta 20100
  • Kvadratura 949 m²
  • Udaljenost od mora 17000 m
Za prodaju
98 000 € 115 €/m²
  • Kod objekta 53092
  • Kvadratura 850 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
130 000 € 323 €/m²
  • Kod objekta 29907
  • Kvadratura 402 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
120 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 36571
  • Kvadratura 3800 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
130 000 € 191 €/m²
  • Kod objekta 13901
  • Kvadratura 678 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
160 000 € 450 €/m²
  • Kod objekta 26856
  • Kvadratura 355 m²
  • Udaljenost od mora 19000 m
Za prodaju
100 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 41977
  • Kvadratura 7400 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m

Prijava za Newsletter