Prodaja - Zemljište 4000 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Epanomi Pirgos Epanomis
85 000 €
21 €/m²
Property 62125 photo 1
Property 62125 photo 2
Property 62125 photo 3
Property 62125 photo 4
Property 62125 photo 5
Property 62125 photo 6
Property 62125 photo 7
Property 62125 photo 8
Property 62125 photo 9
Property 62125 photo 10

Detalji

  • Udaljeno od mora: 550 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 4000 kv.m. u predgrađu Soluna.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.

Za prodaju
110 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 52283
  • Kvadratura 4083 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
80 000 € 266 €/m²
  • Kod objekta 2435
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
110 000 € 156 €/m²
  • Kod objekta 34976
  • Kvadratura 705 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
98 000 € 115 €/m²
  • Kod objekta 53092
  • Kvadratura 850 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
120 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 45425
  • Kvadratura 5880 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
80 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 31417
  • Kvadratura 4200 m²
  • Udaljenost od mora 4800 m
Za prodaju
70 000 € 233 €/m²
  • Kod objekta 49427
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
85 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 62125
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 550 m
Za prodaju
96 000 € 120 €/m²
  • Kod objekta 35523
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
100 000 € 17 €/m²
  • Kod objekta 8515
  • Kvadratura 5800 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m

Prijava za Newsletter