400 000 €
782 €/m²
Property 62004 photo 1
Property 62004 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,3
  • Udaljeno od mora: 1800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 511 kv.m. u Atini.Састоји се у оквиру плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 160 kv.m.

Za prodaju
500 000 € 520 €/m²
  • Kod objekta 46661
  • Kvadratura 960 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
535 000 € 652 €/m²
  • Kod objekta 34164
  • Kvadratura 820 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m
Za prodaju
440 000 € 390 000 € 1250 €/m²
  • Kod objekta 45352
  • Kvadratura 312 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
340 000 € 2193 €/m²
  • Kod objekta 56510
  • Kvadratura 155 m²
  • Udaljenost od mora 280 m
Za prodaju
540 000 € 2076 €/m²
  • Kod objekta 56243
  • Kvadratura 260 m²
  • Udaljenost od mora 230 m
Za prodaju
350 000 € 2187 €/m²
  • Kod objekta 35049
  • Kvadratura 160 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
390 000 € 1585 €/m²
  • Kod objekta 26113
  • Kvadratura 246 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
440 000 € 1600 €/m²
  • Kod objekta 57399
  • Kvadratura 275 m²
  • Udaljenost od mora 6700 m
Za prodaju
475 000 € 1096 €/m²
  • Kod objekta 11178
  • Kvadratura 433 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
475 000 € 229 €/m²
  • Kod objekta 11079
  • Kvadratura 2072 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m

Prijava za Newsletter