130 000 €
49 €/m²
Property 61856 photo 1
Property 61856 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2650 kv.m. na Halkidikiju.Na zemljištu ne postoji mogućnost gradnje.

Za prodaju
130 000 € 279 €/m²
  • Kod objekta 35496
  • Kvadratura 465 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Za prodaju
120 000 € 258 €/m²
  • Kod objekta 35497
  • Kvadratura 465 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Za prodaju
130 000 € 17 €/m²
  • Kod objekta 49724
  • Kvadratura 7600 m²
  • Udaljenost od mora 6800 m
Za prodaju
160 000 € 161 €/m²
  • Kod objekta 62368
  • Kvadratura 991 m²
  • Udaljenost od mora 360 m
Za prodaju
140 000 € 107 €/m²
  • Kod objekta 49039
  • Kvadratura 1300 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
160 000 €
  • Kod objekta 3364
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
130 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 57322
  • Kvadratura 3221 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
175 000 € 87 €/m²
  • Kod objekta 48321
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
150 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 45378
  • Kvadratura 4551 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
160 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 48315
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m

Prijava za Newsletter