250 000 €
98 €/m²
Property 61823 photo 1
Property 61823 photo 2
Property 61823 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 13 m
  • Udaljenost od aerodroma: 48 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2550 kv.m. na Halkidikiju.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 150 kv.m.

Za prodaju
265 000 € 632 €/m²
  • Kod objekta 22231
  • Kvadratura 419 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
220 000 € 130 €/m²
  • Kod objekta 5480
  • Kvadratura 1691 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
215 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 49314
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
300 000 €
  • Kod objekta 2403
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
240 000 € 1200 €/m²
  • Kod objekta 14326
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
215 000 € 215 €/m²
  • Kod objekta 49316
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
210 000 €
  • Kod objekta 2673
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
290 000 € 145 €/m²
  • Kod objekta 49320
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 1100 m
Za prodaju
360 000 € 194 €/m²
  • Kod objekta 61745
  • Kvadratura 1850 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
215 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 8160
  • Kvadratura 6300 m²
  • Udaljenost od mora 800 m

Prijava za Newsletter