85 000 €
2931 €/m²
Property 61752 photo 1
Property 61752 photo 2
Property 61752 photo 3
Property 61752 photo 4
Property 61752 photo 5
Property 61752 photo 6

Detalji

  • Godina izgradnje: 2002
  • Broj soba: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 250 m
  • Udaljenost od aerodroma: 47 km

Opis

Na prodaju stan od 29 kv.m na Halkidikiju. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, klima uređaj, travnjak.

Za prodaju
90 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 59017
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
105 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 59015
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
105 000 € 1050 €/m²
  • Kod objekta 62472
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
95 000 € 2714 €/m²
  • Kod objekta 65602
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
115 000 € 2169 €/m²
  • Kod objekta 62379
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
125 000 € 2083 €/m²
  • Kod objekta 62423
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
85 000 € 2931 €/m²
  • Kod objekta 61752
  • Kvadratura 29 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
125 000 € 2232 €/m²
  • Kod objekta 63713
  • Kvadratura 56 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
101 000 € 1836 €/m²
  • Kod objekta 48294
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter