60 000 €
9 €/m²
Property 61303 photo 1
Property 61303 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 28 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 6115 kv.m. na Halkidikiju. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m.

Za prodaju
64 000 € 5 €/m²
  • Kod objekta 56837
  • Kvadratura 10731 m²
  • Udaljenost od mora 2400 m
Za prodaju
70 000 € 9 €/m²
  • Kod objekta 61304
  • Kvadratura 7440 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
80 000 € 72 €/m²
  • Kod objekta 10110
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
80 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 39850
  • Kvadratura 4098 m²
  • Udaljenost od mora 7200 m
Za prodaju
85 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 64449
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
50 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 60891
  • Kvadratura 1586 m²
  • Udaljenost od mora 18000 m
Za prodaju
69 000 € 62 €/m²
  • Kod objekta 48688
  • Kvadratura 1100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
80 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 44756
  • Kvadratura 2025 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
55 000 € 157 €/m²
  • Kod objekta 54686
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
80 000 € 160 €/m²
  • Kod objekta 35724
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 400 m

Prijava za Newsletter