235 000 €
4196 €/m²
Property 61176 photo 1
Property 61176 photo 2
Property 61176 photo 3
Property 61176 photo 4
Property 61176 photo 5
Property 61176 photo 6
Property 61176 photo 7
Property 61176 photo 8
Property 61176 photo 9
Property 61176 photo 10

Detalji

  • Godina izgradnje: 2024
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: ostalo
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 20 m
  • Udaljenost od aerodroma: 1 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 56 kv.m na Krfu. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i klima uređaj, parking, ostavu.

Za prodaju
230 000 € 2190 €/m²
  • Kod objekta 5715
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 3472 €/m²
  • Kod objekta 57507
  • Kvadratura 72 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
200 000 € 180 000 € 3214 €/m²
  • Kod objekta 63711
  • Kvadratura 56 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
195 000 € 4148 €/m²
  • Kod objekta 61194
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
325 000 € 295 000 € 5363 €/m²
  • Kod objekta 63311
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
210 000 € 4285 €/m²
  • Kod objekta 65201
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
325 000 € 2407 €/m²
  • Kod objekta 8151
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
270 000 € 3857 €/m²
  • Kod objekta 40353
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 54725
  • Kvadratura 116 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
260 000 € 4333 €/m²
  • Kod objekta 64915
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter