205 000 €
4100 €/m²
Property 61175 photo 1
Property 61175 photo 2
Property 61175 photo 3
Property 61175 photo 4
Property 61175 photo 5
Property 61175 photo 6
Property 61175 photo 7
Property 61175 photo 8
Property 61175 photo 9
Property 61175 photo 10
Property 61175 photo 11
Property 61175 photo 12
Property 61175 photo 13
Property 61175 photo 14
Property 61175 photo 15
Property 61175 photo 16
Property 61175 photo 17
Property 61175 photo 18
Property 61175 photo 19
Property 61175 photo 20
Property 61175 photo 21
Property 61175 photo 22
Property 61175 photo 23
Property 61175 photo 24
Property 61175 photo 25
Property 61175 photo 26
Property 61175 photo 27
Property 61175 photo 28
Property 61175 photo 29

Detalji

  • Godina izgradnje: 2024
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: ostalo
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 20 m
  • Udaljenost od aerodroma: 1 km

Sadržaj

  • Garaža

Opis

Na prodaju stan od 50 kv.m na Krfu. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i klima uređaj, garaža, grejanje.

Za prodaju
235 000 € 4196 €/m²
  • Kod objekta 61176
  • Kvadratura 56 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 3472 €/m²
  • Kod objekta 57507
  • Kvadratura 72 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
200 000 € 180 000 € 3214 €/m²
  • Kod objekta 63711
  • Kvadratura 56 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
200 000 € 1428 €/m²
  • Kod objekta 44580
  • Kvadratura 140 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
230 000 € 2190 €/m²
  • Kod objekta 5715
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
210 000 € 4285 €/m²
  • Kod objekta 65201
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
240 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 64660
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
260 000 € 4333 €/m²
  • Kod objekta 64915
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
185 000 € 165 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 63693
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
230 000 € 4107 €/m²
  • Kod objekta 65197
  • Kvadratura 56 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter