135 000 €
3462 €/m²
Property 61167 photo 1
Property 61167 photo 2
Property 61167 photo 3
Property 61167 photo 4
Property 61167 photo 5
Property 61167 photo 6
Property 61167 photo 7
Property 61167 photo 8
Property 61167 photo 9
Property 61167 photo 10

Detalji

  • Godina izgradnje: 2024
  • Broj soba: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 36 km

Sadržaj

  • Parking

Opis

Na prodaju stan od 39 kv.m na Halkidikiju. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i zajednički bazen, klima uređaj, parking.

Za prodaju
150 000 € 2941 €/m²
  • Kod objekta 59027
  • Kvadratura 51 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
185 000 € 3189 €/m²
  • Kod objekta 63383
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
135 000 € 2327 €/m²
  • Kod objekta 63715
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
147 000 € 3127 €/m²
  • Kod objekta 59032
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
180 000 € 1384 €/m²
  • Kod objekta 8006
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
200 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 63733
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
135 000 € 2250 €/m²
  • Kod objekta 62382
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
135 000 € 3461 €/m²
  • Kod objekta 61167
  • Kvadratura 39 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
135 000 € 2700 €/m²
  • Kod objekta 44557
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
148 000 € 3020 €/m²
  • Kod objekta 59029
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter