205 000 €
4184 €/m²
Property 61165 photo 1
Property 61165 photo 2
Property 61165 photo 3
Property 61165 photo 4
Property 61165 photo 5
Property 61165 photo 6
Property 61165 photo 7
Property 61165 photo 8
Property 61165 photo 9
Property 61165 photo 10
Property 61165 photo 11
Property 61165 photo 12
Property 61165 photo 13
Property 61165 photo 14
Property 61165 photo 15
Property 61165 photo 16
Property 61165 photo 17
Property 61165 photo 18
Property 61165 photo 19
Property 61165 photo 20
Property 61165 photo 21
Property 61165 photo 22

Detalji

  • Godina izgradnje: 2024
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: ostalo
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 20 m
  • Udaljenost od aerodroma: 1 km

Sadržaj

  • Parking

Opis

Na prodaju stan od 49 kv.m na Krfu. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i klima uređaj, parking.

Za prodaju
195 000 € 4148 €/m²
  • Kod objekta 61194
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
260 000 € 4333 €/m²
  • Kod objekta 59903
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
260 000 € 4333 €/m²
  • Kod objekta 64915
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 3857 €/m²
  • Kod objekta 40353
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 3472 €/m²
  • Kod objekta 57507
  • Kvadratura 72 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 54725
  • Kvadratura 116 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
260 000 € 5777 €/m²
  • Kod objekta 63780
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
220 000 € 2222 €/m²
  • Kod objekta 65298
  • Kvadratura 99 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
240 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 64660
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
200 000 € 1428 €/m²
  • Kod objekta 44580
  • Kvadratura 140 m²
  • Udaljenost od mora 10 m

Prijava za Newsletter