Prodaja - Zemljište 9000 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Termi Tagarades
800 000 €
88 €/m²
Property 61026 photo 1
Property 61026 photo 2
Property 61026 photo 3
Property 61026 photo 4
Property 61026 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 5 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 9000 kv.m. u predgrađu Soluna.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja.

Za prodaju
800 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 21982
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
850 000 € 170 €/m²
  • Kod objekta 49326
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
1 100 000 € 94 €/m²
  • Kod objekta 13510
  • Kvadratura 11600 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
850 000 € 103 €/m²
  • Kod objekta 59690
  • Kvadratura 8248 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
950 000 € 237 €/m²
  • Kod objekta 62846
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
850 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 37392
  • Kvadratura 27000 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
1 000 000 € 295 €/m²
  • Kod objekta 46699
  • Kvadratura 3380 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
1 000 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 58868
  • Kvadratura 12500 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter