Prodaja - Zemljište 3520 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Termi Nea Raidestos
500 000 €
142 €/m²
Property 60961 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 10000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 8 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 3520 kv.m. u predgrađu Soluna. Sa mogućnošću izgradnje do 149 kv.m.

Za prodaju
450 000 € 303 €/m²
  • Kod objekta 57091
  • Kvadratura 1483 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
500 000 € 79 €/m²
  • Kod objekta 42549
  • Kvadratura 6300 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
500 000 € 186 €/m²
  • Kod objekta 63642
  • Kvadratura 2688 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
460 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 34037
  • Kvadratura 18500 m²
  • Udaljenost od mora 6900 m
Za prodaju
650 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 63301
  • Kvadratura 26607 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
450 000 € 529 €/m²
  • Kod objekta 63475
  • Kvadratura 850 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
420 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 66086
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
550 000 € 130 €/m²
  • Kod objekta 60089
  • Kvadratura 4200 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
570 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 60725
  • Kvadratura 22185 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m

Prijava za Newsletter