Prodaja - Zemljište 3870 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Termi Tagarades
100 000 €
25 €/m²
Property 60666 photo 1
Property 60666 photo 2
Property 60666 photo 3
Property 60666 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 5 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 3870 kv.m. u predgrađu Soluna.Na zemljištu ne postoji mogućnost gradnje.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja.

Za prodaju
100 000 € 23 €/m²
  • Kod objekta 7974
  • Kvadratura 4200 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
90 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 36463
  • Kvadratura 6100 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
98 000 € 115 €/m²
  • Kod objekta 53092
  • Kvadratura 850 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
100 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 60666
  • Kvadratura 3870 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
120 000 € 47 €/m²
  • Kod objekta 65892
  • Kvadratura 2531 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
140 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 13922
  • Kvadratura 1680 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
140 000 € 280 €/m²
  • Kod objekta 29012
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 17000 m
Za prodaju
110 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 42926
  • Kvadratura 3450 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
82 000 € 159 €/m²
  • Kod objekta 62242
  • Kvadratura 513 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
130 000 € 323 €/m²
  • Kod objekta 29907
  • Kvadratura 402 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m

Prijava za Newsletter