Prodaja - Zemljište 400 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Termi Tagarades
45 000 €
112 €/m²
Property 60664 photo 1
Property 60664 photo 2
Property 60664 photo 3
Property 60664 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 4500 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 5 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 400 kv.m. u predgrađu Soluna.Na zemljištu ne postoji mogućnost gradnje.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja.

Za prodaju
50 000 € 5 €/m²
  • Kod objekta 42075
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
45 000 € 112 €/m²
  • Kod objekta 60664
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
50 000 € 7 €/m²
  • Kod objekta 65515
  • Kvadratura 6687 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
38 000 € 246 €/m²
  • Kod objekta 11039
  • Kvadratura 154 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
40 000 € 112 €/m²
  • Kod objekta 31899
  • Kvadratura 354 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
38 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 24355
  • Kvadratura 3562 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
65 000 € 94 €/m²
  • Kod objekta 33200
  • Kvadratura 690 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
67 000 € 382 €/m²
  • Kod objekta 63519
  • Kvadratura 175 m²
  • Udaljenost od mora 500 m

Prijava za Newsletter