Prodaja - Zemljište 5000 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Termi Tagarades
265 000 €
53 €/m²
Property 60652 photo 1
Property 60652 photo 2
Property 60652 photo 3
Property 60652 photo 4

Detalji

  • Udaljenost od grada: 0,5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 5 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 5000 kv.m. u predgrađu Soluna. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m.

Za prodaju
330 000 € 15 €/m²
  • Kod objekta 36569
  • Kvadratura 22000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
290 000 €
  • Kod objekta 2451
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
300 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 22040
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
340 000 € 210 €/m²
  • Kod objekta 49633
  • Kvadratura 1612 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
230 000 € 382 €/m²
  • Kod objekta 19475
  • Kvadratura 601 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
350 000 € 368 €/m²
  • Kod objekta 59576
  • Kvadratura 949 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
300 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 59573
  • Kvadratura 4182 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter