440 000 €
2268 €/m²
Property 60631 photo 1

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 14
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 32 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 194 kv.m. u Atini.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: građevina, sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 272 kv.m.

Za prodaju
450 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 21312
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
475 000 € 1096 €/m²
  • Kod objekta 11178
  • Kvadratura 433 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
640 000 € 1833 €/m²
  • Kod objekta 63596
  • Kvadratura 349 m²
  • Udaljenost od mora 2900 m
Za prodaju
400 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 57038
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 16000 m
Za prodaju
500 000 € 3401 €/m²
  • Kod objekta 6655
  • Kvadratura 147 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
590 000 € 1211 €/m²
  • Kod objekta 65696
  • Kvadratura 487 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
620 000 € 898 €/m²
  • Kod objekta 14006
  • Kvadratura 690 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
460 000 € 707 €/m²
  • Kod objekta 56993
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 16800 m
Za prodaju
650 000 € 1070 €/m²
  • Kod objekta 48584
  • Kvadratura 607 m²
  • Udaljenost od mora 25000 m
Za prodaju
400 000 € 782 €/m²
  • Kod objekta 62004
  • Kvadratura 511 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m

Prijava za Newsletter