70 000 €
6 €/m²
Property 60542 photo 1
Property 60542 photo 2
Property 60542 photo 3
Property 60542 photo 4
Property 60542 photo 5
Property 60542 photo 6
Property 60542 photo 7

Detalji

  • Udaljeno od mora: 8600 m
  • Udaljenost od grada: 4000 km
  • Udaljenost od aerodroma: 63 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 11500 kv.m. na Halkidikiju.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 500 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
95 000 € 105 €/m²
  • Kod objekta 63509
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 80 m
Za prodaju
60 000 € 111 €/m²
  • Kod objekta 56883
  • Kvadratura 537 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
95 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 11909
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
70 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 43823
  • Kvadratura 1400 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
85 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 34332
  • Kvadratura 1900 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
100 000 € 287 €/m²
  • Kod objekta 48300
  • Kvadratura 348 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
80 000 € 72 €/m²
  • Kod objekta 10110
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
100 000 € 270 €/m²
  • Kod objekta 48301
  • Kvadratura 370 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
85 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 64449
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
60 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 54724
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 24000 m

Prijava za Newsletter