75 000 €
119 €/m²
Property 60490 photo 1
Property 60490 photo 2
Property 60490 photo 3
Property 60490 photo 4
Property 60490 photo 5
Property 60490 photo 6
Property 60490 photo 7
Property 60490 photo 8
Property 60490 photo 9
Property 60490 photo 10
Property 60490 photo 11
Property 60490 photo 12
Property 60490 photo 13
Property 60490 photo 14

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,24
  • Udaljeno od mora: 26000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 68 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 630 kv.m. na Halkidikiju.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.

Za prodaju
95 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 11909
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
95 000 € 105 €/m²
  • Kod objekta 63509
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 80 m
Za prodaju
69 000 € 62 €/m²
  • Kod objekta 48688
  • Kvadratura 1100 m²
  • Broj soba 4
Preporučujemo Za prodaju
70 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 60542
  • Kvadratura 11500 m²
  • Udaljenost od mora 8600 m
Za prodaju
110 000 € 15 €/m²
  • Kod objekta 34627
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
70 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 43823
  • Kvadratura 1400 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
100 000 € 17 €/m²
  • Kod objekta 49128
  • Kvadratura 5800 m²
  • Udaljenost od mora 1100 m
Za prodaju
100 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 49901
  • Kvadratura 4550 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
100 000 € 186 €/m²
  • Kod objekta 50159
  • Kvadratura 537 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
80 000 € 160 €/m²
  • Kod objekta 35724
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 400 m

Prijava za Newsletter