88 000 €
18 €/m²
Property 60170 photo 1
Property 60170 photo 2
Property 60170 photo 3
Property 60170 photo 4
Property 60170 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 10000 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4650 kv.m. u predgrađu Soluna. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 240 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.

Za prodaju
100 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 41977
  • Kvadratura 7400 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
130 000 € 23 €/m²
  • Kod objekta 33414
  • Kvadratura 5600 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
110 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 52283
  • Kvadratura 4083 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
90 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 62158
  • Kvadratura 4350 m²
  • Udaljenost od mora 2700 m
Za prodaju
75 000 € 9 €/m²
  • Kod objekta 51737
  • Kvadratura 8200 m²
  • Udaljenost od mora 23000 m
Za prodaju
125 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 56324
  • Kvadratura 1561 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
120 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 36571
  • Kvadratura 3800 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
98 000 € 115 €/m²
  • Kod objekta 53092
  • Kvadratura 850 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter