Prodaja - Zemljište 3600 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Thermaikos Peraia
470 000 € 430 000 €
119 €/m²
Property 60103 photo 1
Property 60103 photo 2
Property 60103 photo 3
Property 60103 photo 4
Property 60103 photo 5
Property 60103 photo 6
Property 60103 photo 7
Property 60103 photo 8
Property 60103 photo 9

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,2
  • Udaljeno od mora: 1200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 3600 kv.m. u predgrađu Soluna. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 720 kv.m.

Za prodaju
450 000 € 303 €/m²
  • Kod objekta 57091
  • Kvadratura 1483 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
700 000 € 51 €/m²
  • Kod objekta 62159
  • Kvadratura 13500 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
410 000 € 113 €/m²
  • Kod objekta 58448
  • Kvadratura 3600 m²
  • Udaljenost od mora 16 m
Za prodaju
495 000 € 374 €/m²
  • Kod objekta 56988
  • Kvadratura 1321 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
650 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 63301
  • Kvadratura 26607 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
690 000 € 667 €/m²
  • Kod objekta 57750
  • Kvadratura 1033 m²
  • Udaljenost od mora 60 m
Za prodaju
570 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 60725
  • Kvadratura 22185 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
610 000 € 201 €/m²
  • Kod objekta 57090
  • Kvadratura 3025 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
385 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 62843
  • Kvadratura 4625 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m

Prijava za Newsletter