Prodaja - Stan 108 m² na Sitoniji (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Sitonija Primorsko-Goranska
260 000 €
2407 €/m²
Property 59907 photo 1
Property 59907 photo 2
Property 59907 photo 3
Property 59907 photo 4
Property 59907 photo 5
Property 59907 photo 6
Property 59907 photo 7
Property 59907 photo 8
Property 59907 photo 9
Property 59907 photo 10
Property 59907 photo 11
Property 59907 photo 12
Property 59907 photo 13
Property 59907 photo 14
Property 59907 photo 15
Property 59907 photo 16
Property 59907 photo 17
Property 59907 photo 18
Property 59907 photo 19
Property 59907 photo 20
Property 59907 photo 21
Property 59907 photo 22

Detalji

  • Godina izgradnje: 1970
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Energy Class: C
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 84 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava
  • Pristup
  • Duplo staklo
  • Unutrašnje stepenice

Opis

Na prodaju stan od 108 kv.m na Sitoniji (Halkidiki). Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, tende, parking, baštu, travnjak, grejanje, ostavu.