180 000 €
2400 €/m²
Property 59749 photo 1
Property 59749 photo 2
Property 59749 photo 3
Property 59749 photo 4
Property 59749 photo 5
Property 59749 photo 6
Property 59749 photo 7
Property 59749 photo 8
Property 59749 photo 9
Property 59749 photo 10
Property 59749 photo 11
Property 59749 photo 12
Property 59749 photo 13
Property 59749 photo 14
Property 59749 photo 15
Property 59749 photo 16
Property 59749 photo 17
Property 59749 photo 18
Property 59749 photo 19
Property 59749 photo 20
Property 59749 photo 21
Property 59749 photo 22
Property 59749 photo 23
Property 59749 photo 24
Property 59749 photo 25
Property 59749 photo 26

Detalji

  • Godina izgradnje: 1900
  • Godina renoviranja: 2023
  • Broj soba: 3
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od grada: 14 km
  • Udaljenost od aerodroma: 13 km

Sadržaj

  • Duplo staklo
  • Unutrašnje stepenice

Opis

Na prodajumezoneta od 75 kv.m na Krfu. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, klima uređaj.

Za prodaju
150 000 € 1764 €/m²
  • Kod objekta 42146
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
215 000 € 1653 €/m²
  • Kod objekta 50793
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
180 000 € 909 €/m²
  • Kod objekta 52464
  • Kvadratura 198 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
149 000 € 1201 €/m²
  • Kod objekta 65014
  • Kvadratura 124 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
180 000 € 2400 €/m²
  • Kod objekta 59749
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
240 000 € 1643 €/m²
  • Kod objekta 58097
  • Kvadratura 146 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m

Prijava za Newsletter