850 000 €
103 €/m²
Property 59690 photo 1
Property 59690 photo 2
Property 59690 photo 3
Property 59690 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 8248 kv.m. u predgrađu Soluna. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 300 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
850 000 € 170 €/m²
  • Kod objekta 49326
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
850 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 37392
  • Kvadratura 27000 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
1 100 000 € 244 €/m²
  • Kod objekta 62129
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
690 000 € 667 €/m²
  • Kod objekta 57750
  • Kvadratura 1033 m²
  • Udaljenost od mora 60 m
Za prodaju
870 000 € 183 €/m²
  • Kod objekta 63660
  • Kvadratura 4748 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
1 200 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 31700
  • Kvadratura 16000 m²
  • Udaljenost od mora 3400 m

Prijava za Newsletter