Prodaja - Zemljište 949 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Bilten Plagiari
350 000 €
368 €/m²
Property 59576 photo 1

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Koeficijent izgradnje: 0,6
  • Udaljeno od mora: 7000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 8000 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 949 kv.m. u predgrađu Soluna.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: građevina, sprovedena voda. Sa mogućnošću izgradnje do 600 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na šumu.

Za prodaju
420 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 66086
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
300 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 22040
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
300 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 13743
  • Kvadratura 8194 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
320 000 € 51 €/m²
  • Kod objekta 32541
  • Kvadratura 6250 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
340 000 € 210 €/m²
  • Kod objekta 49633
  • Kvadratura 1612 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
320 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 62844
  • Kvadratura 7311 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
450 000 € 303 €/m²
  • Kod objekta 57091
  • Kvadratura 1483 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
290 000 €
  • Kod objekta 2451
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
500 000 € 186 €/m²
  • Kod objekta 63642
  • Kvadratura 2688 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m

Prijava za Newsletter