Prodaja - Poslovni prostor 1308 m² u Larnaka

Grčka Kipar El Salvador Larnaka
1 000 000 €
765 €/m²
Property 59510 photo 1
Property 59510 photo 2
Property 59510 photo 3
Property 59510 photo 4
Property 59510 photo 5

Detalji

Opis

Na prodaju poslovni prostor od 1308 kv.m u Larnaka. Poslovni prostor se sastoji od 0 sprata. Poslovni prostor Je Raspored enterijer.

Za prodaju
1 000 000 € 4830 €/m²
  • Kod objekta 50520
  • Kvadratura 207 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
990 000 € 7071 €/m²
  • Kod objekta 44800
  • Kvadratura 140 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
945 000 € 4655 €/m²
  • Kod objekta 42753
  • Kvadratura 203 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
1 400 000 €
  • Kod objekta 25041
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 530 m
Za prodaju
1 100 000 € 7189 €/m²
  • Kod objekta 44296
  • Kvadratura 153 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
1 200 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 25493
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
1 300 000 € 8280 €/m²
  • Kod objekta 50544
  • Kvadratura 157 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m

Prijava za Newsletter