Prodaja - Zemljište 583 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Bilten Kardia
175 000 €
300 €/m²
Property 59370 photo 1
Property 59370 photo 2
Property 59370 photo 3
Property 59370 photo 4
Property 59370 photo 5
Property 59370 photo 6
Property 59370 photo 7

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,6
  • Udaljeno od mora: 10000 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 583 kv.m. u predgrađu Soluna.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 350 kv.m.

Za prodaju
220 000 € 314 €/m²
  • Kod objekta 8668
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 12200 m
Za prodaju
200 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 56397
  • Kvadratura 6800 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
150 000 € 298 €/m²
  • Kod objekta 23748
  • Kvadratura 502 m²
  • Udaljenost od mora 9800 m
Za prodaju
160 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 31409
  • Kvadratura 11000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
235 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 30893
  • Kvadratura 18500 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
150 000 € 619 €/m²
  • Kod objekta 57262
  • Kvadratura 242 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
170 000 € 15 €/m²
  • Kod objekta 52991
  • Kvadratura 11000 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
250 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 39628
  • Kvadratura 13500 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter