Prodaja - Zemljište 5800 m² na Halkidikiju

Grčka Makedonija Halkidiki Nea Propontida Dionisiou
160 000 €
27 €/m²
Property 59253 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 49 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 5800 kv.m. na Halkidikiju. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m.

Za prodaju
165 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 44567
  • Kvadratura 4686 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
165 000 € 183 €/m²
  • Kod objekta 48331
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
160 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 6683
  • Kvadratura 20000 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
140 000 € 107 €/m²
  • Kod objekta 49039
  • Kvadratura 1300 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
150 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 39852
  • Kvadratura 4037 m²
  • Udaljenost od mora 7200 m
Za prodaju
215 000 € 215 €/m²
  • Kod objekta 49316
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
130 000 € 49 €/m²
  • Kod objekta 61856
  • Kvadratura 2650 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
215 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 49314
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
150 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 43632
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
130 000 € 279 €/m²
  • Kod objekta 35496
  • Kvadratura 465 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m

Prijava za Newsletter