670 000 €
893 €/m²
Property 59219 photo 1
Property 59219 photo 2
Property 59219 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,5
  • Udaljeno od mora: 1200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 29 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 750 kv.m. u Atini.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 375 kv.m.

Za prodaju
720 000 € 685 €/m²
  • Kod objekta 63587
  • Kvadratura 1050 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
850 000 € 538 €/m²
  • Kod objekta 51120
  • Kvadratura 1577 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Za prodaju
640 000 € 1833 €/m²
  • Kod objekta 63596
  • Kvadratura 349 m²
  • Udaljenost od mora 2900 m
Za prodaju
540 000 € 2076 €/m²
  • Kod objekta 56243
  • Kvadratura 260 m²
  • Udaljenost od mora 230 m
Za prodaju
700 000 € 150 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 5797
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
650 000 € 1070 €/m²
  • Kod objekta 48584
  • Kvadratura 607 m²
  • Udaljenost od mora 25000 m
Za prodaju
580 000 € 2188 €/m²
  • Kod objekta 62036
  • Kvadratura 265 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
750 000 € 2279 €/m²
  • Kod objekta 5936
  • Kvadratura 329 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
800 000 € 3076 €/m²
  • Kod objekta 13691
  • Kvadratura 260 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
800 000 € 2279 €/m²
  • Kod objekta 49573
  • Kvadratura 351 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m

Prijava za Newsletter