Prodaja - Zemljište 123 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Thermaikos Neoi Epivates
90 000 €
731 €/m²
Property 59192 photo 1
Property 59192 photo 2
Property 59192 photo 3
Property 59192 photo 4
Property 59192 photo 5
Property 59192 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 110 m
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 123 kv.m. u predgrađu Soluna.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: građevina, sprovedena voda, sprovedena struja.

Za prodaju
100 000 € 23 €/m²
  • Kod objekta 7974
  • Kvadratura 4200 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
85 000 € 103 €/m²
  • Kod objekta 56394
  • Kvadratura 825 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
125 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 56324
  • Kvadratura 1561 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
98 000 € 115 €/m²
  • Kod objekta 53092
  • Kvadratura 850 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
130 000 € 192 €/m²
  • Kod objekta 22250
  • Kvadratura 677 m²
  • Udaljenost od mora 1006 m
Za prodaju
120 000 € 126 €/m²
  • Kod objekta 20100
  • Kvadratura 949 m²
  • Udaljenost od mora 17000 m
Za prodaju
110 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 52283
  • Kvadratura 4083 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
128 000 € 204 €/m²
  • Kod objekta 56259
  • Kvadratura 626 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m

Prijava za Newsletter