1 000 000 €
80 €/m²
Property 58868 photo 1
Property 58868 photo 2
Property 58868 photo 3
Property 58868 photo 4

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,6
  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 6 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 12500 kv.m. u predgrađu Soluna.Полягає в процесі інтеграції у план міста. Na zemljištu: građevina, bunar, sprovedena struja.

Za prodaju
850 000 € 1411 €/m²
  • Kod objekta 56773
  • Kvadratura 602 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
1 100 000 € 94 €/m²
  • Kod objekta 13510
  • Kvadratura 11600 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
1 200 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 31700
  • Kvadratura 16000 m²
  • Udaljenost od mora 3400 m
Za prodaju
850 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 37392
  • Kvadratura 27000 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
1 100 000 € 366 €/m²
  • Kod objekta 2707
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
950 000 € 475 €/m²
  • Kod objekta 59693
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
1 300 000 € 702 €/m²
  • Kod objekta 58311
  • Kvadratura 1850 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
950 000 € 237 €/m²
  • Kod objekta 62846
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
850 000 € 170 €/m²
  • Kod objekta 49326
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m

Prijava za Newsletter